niedziela, 7 sierpnia 2011

Schwarzkopf - Perfect Mousse


 
     (źródło - KLIK )
Bardzo fajna, też moge ją polecić, choć szybciej traci połysk niż Syoss. Przede wszystkim włosy po niej są wyjątkowo miękkie i delikatne. Łatwa w aplikacji. Mało kolorków niestety. Nabyłam ją za 22zł.


Zdobyłam się na odwagę by mieć miedzianą czuprynkę;) od tak dawna mi się marzyła, i teraz postanowiłam, że dotrę do farby idealnej, której już nie będę musiała zmieniać, a jeśli już to tylko odcień.
Zobaczyłam ten kolor u takiej jednej. Powiedziała , że farbuje sie garnierem, no więc zrobiłam to samo. Tyle, że nie z tej serii co ona:( Na mojej głowie wyszła dosłownie miedziana czerwień, ale więcej tej czerwieni niż miedzi:(  Może skusze sie na dokładnie tą co ona, chociaż podobno szybko sie spiera:

Niewiem sama. Szukam i szukać będe. Pierw zaczne od opini na internecie. Może jej wyszło bo miała jaśniejsze swoje naturalne. Teraz mam to:A chodzi mi o taki efekt:

3 komentarze:

  1. garnier złocisty miedziany blond :)

    OdpowiedzUsuń
  2. tak tak:) i faktycznie ok pół roku cieszyć sie mogłem faktycznie rudym kolorem, nie jakimś czerwonawym:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fryzjerka mi powiedziała, że ta pianka (używałam jej ok 3 razy - pralinę) zablokowała mi bardzo strukturę włosa i nie chciało chwycić innej farby ;(

    OdpowiedzUsuń

Za pozostawione komentarze serdecznie dziękuję! :)
Każdy jest dla mnie równie ważny, i zawsze staram się odpisać.
Komentarze są poddawane moderowaniu aby żaden nie umknął mojej uwadze.

Każdy SPAM jak i wulgarne, obraźliwe treści są przeze mnie usuwane. Proszę o nie spamowanie! DON"T SPAM!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...